1. Hálásan köszönöm a héten kapott segítségeket.

2. A Veszprémi Főegyházmegye hittanos találkozót szervez 2017. május 27-én, szombaton a veszprémi várban és környékén. A résztvevők sok más program mellett választhatnak, hogy labdarúgó kupán vesznek részt vagy pedig a veszprémi vár rejtelmeivel kívánnak megismerkedni. A program ingyenes. Gyülekező reggel 8.45-kor Gyulafirátóton a templom előtt. Hazaérkezés ugyanoda 15.00-15.45 között. Jelentkezni lehet Varga Gáborné Kati néni és Tell Nándor hitoktatóknál. Jelentkezési határidő május 19. péntek. Kérjük azokat a szülőket, akik tudnak, segítsenek a gyerekek Veszprémbe szállításában.

3. A héten három temetésünk volt: Csendes Gabriella, Kloó Ambrusné Mária és Epinger Kálmánné Erzsébet nővéreinket kísértük utolsó útjukra, imádkozzunk értük!

4. A hét szentmiséinek és programjainak rendje:

Kategória: Hirdetés

0 hozzászólás

Vélemény, hozzászólás?

Avatar placeholder