hirdetés1. Ma délután 14 órakor rózsafüzér titokcserét tartunk a plébániatemplomban.

2. Hétfőn és kedden nem lesznek nyilvános szentmisék.

3. Kedden 18:30-tól felnőtt katekézist tartunk a plébánián, melynek témája a világ vége lesz.

4. Szerdán reggel 6 órakor rorate szentmise lesz.

5. Csütörtökön 17:15-től szentségimádást, majd 18:00-tól tartunk szentmisét.

6. Pénteken elsőpéntek. Szentmisét 18:00 órakor tartunk Jézus Szentséges Szívének tiszteletére, melyet elhunyt Majkó Mihály és neje Brigitta testvéreinkért ajánlok fel családjuk kérésére. Előtte már 17:30-tól gyóntatás lesz. Ne feledkezzünk el Jézus ígéretéről, melyet az elsőpénteki gyónáshoz és áldozáshoz kapcsolódóan tett.

7. Szombaton Szent Ambrus püspök és egyháztanító emléknapja lesz. Délután 15 órakor ministráns foglalkozást tartunk. Este 18 órakor lesz szentmise.

8. Jövő vasárnap a 11 órai kádártai szentmisét elhunyt Schofhauzer Henrik testvérünkért ajánlom fel halálának 14. évfordulóján leánya kérésére.

9. Előre hirdetem, hogy december 15-én, Advent 3. vasárnapján 15 órától adventi zenés áhítatot tartunk a plébániatemplomban a helyi közösségek részvételével. Szeretettel várok mindenkit!

10. Kalendáriumokat, naptárakat, képeslapot lehet íratni a kisasztalon kihelyezett íven vagy a sekrestyében.

11. A betegek karácsonyi gyóntatását és áldoztatását kérem minél előbb egyeztessék velem a szentmisék után vagy a plébánia valamelyik elérhetőségén!