hirdetés

1. Megköszönöm minden kedves testvérünknek, akik az elmúlt héten a segítségemre voltak a templomok körül.
  2. 19-én (hétfőn) 14 órakor lesz özv. Veingartner Ferencné szül. Rezeli Erzsébet nővérünk gyászmiséje, majd 15 órakor temetése az alsó temetőben. Este már nem lesz szentmise.
  3. 20-án (kedden) Szienai Szent Bernardin áldozópap emléknapja lesz.Folytatódnak a szentségfelvételi előkészítők a plébánián. Az esti szentmise után pedig felnőtt katekézist tartunk a plébánián.
  4. 21-én (szerdán) Magellán Szent Kristóf áldozópap és társai vértanúk emléknapja lesz.
  5. 22-én (csütörtökön) 15 órakor lesz Panyi Pálné szül. Kripli Erzsébet nővérünk gyászmiséje, majd 16 órakor a temetése az alsó temetőben. Este már nem lesz szentmise.
  6. 23-án (pénteken) nem lesznek nyilvános szentmisék.
  7. 24-én (szombaton) Szűz Máriának, a keresztények segítségének emléknapja lesz.
  8. A héten utolsó útjára kísértük Mizsey Mária nővérünket, imádkozzunk érte!