hirdetés

1. Megköszönöm minden kedves testvérünknek, akik a héten segítségemre voltak.
  2. 9-én (Pünkösdhétfőn) templomainkban vasárnapi miserendet tartunk. A 11 órai kádártai szentmisét elhunyt Gyimesi Miklós templomatyáért ajánlom majd fel.
  3. 10-én (kedden) 16 órakor vizsgáznak a bérmálkozó-jelöltek. Imádkozzunk értük! Ezen a napon nem lesz nyilvános szentmise.
  4. 11-én (szerdán) szabadnapot tartok, nem lesz nyilvános szentmise.
  5. 13-án (pénteken) Páduai Szent Antal áldozópap emléknapja lesz.
  6. 14-én (szombaton) 12 órakor szentmise lesz a Rab Máriánál. 16 órakor Illés Noémi Enikő kistestvérünk keresztelője lesz a plébániatemplomban. 16:30-kor lesz a bérmálkozási főpróba, majd utána azonnal a gyóntatás. A ministránsokat arra kérem, hogy erre az időpontra jelenjenek meg.
  7. 15-én (jövő vasárnap) Szentháromság vasárnapja lesz. A délelőtt folyamán a szentmisék a szokott rendben lesznek, és 16 órakor lesz a bérmálás plébániánkon. Ezért 18 órakor kivételesen nem lesz szentmise! Kérem a kedves testvéreket, hogy akinek ereje engedi, egy tányér süteménnyel járuljon hozzá a bérmáló főpap vendégül látásához.
  8. A héten utolsó útjára kísértük özv. Eberhardt Jánosné Éva nővérünket, imádkozzunk érte!