2019. július 8-12. között zajlott a Gyulafirátóti Róm. Kat. Plébánia hittan tábora.

Köszönjük a segítséget és támogatást Czaun Jánosnak.

Köszönjük a régi iskola használatának lehetőségét a Gyulafirátótért Közhasznú Egyesületnek.

Köszönjük a szíves vendéglátást Ft. Simon Gábor és Ft. Simon István plébános atyáknak.

Köszönjük az adományait és munkáját Kreschka Károlynak, Kobela Róbert Sándornak, Majkó Józsefnének, Glatz Zoltánnének, Lang Jánosnénak, Kárpáti Zoltánnénak, Varga Gábornak.

Köszönjük a segítségét Hermann Ferencné Edit néninek és Rózenberszki Boglárkának, valamint Boleraczkiné Hári Mariannának, Csefkóné Klepeisz Tímeának, Sinkáné Glatz Henriettának, Czirákiné Berninek,

Köszönjük a középiskolás segítők: Hercz Cintia, Cziráki Bettina, Varga Réka, Szuntheimer Szabolcs munkáját.

Köszönjük mindenkinek, aki bármi módon hozzájárult a tábor létrejöttéhez, de leginkább az Úristennek köszönjük, hogy létrejöhetett a tábor, s a benne részt vevő gyerekek jól érezhették magukat.

Istennek legyen hála!