Plébániánk hirdetései – Évközi 26. vasárnap

  1. Köszönöm a héten kapott segítségeket!
  2. A Reményforrás Egyesületben október elején indulnak Veszprémben az életközép kérdéseivel (32 és 55 év közöttiek számára), annak témájával foglalkozó önismereti alapú lelkigondozói kis csoportok és november elején az elengedéssel, veszteség feldolgozással foglalkozó téma csoport (korhatár nélkül). Ha bármelyik téma kapcsán érintve érzi magát valaki, jelentkezzen bátran, adjon maga számára most egy lehetőséget. 3 órában, 3 hetente 6 hónapon keresztül találkozunk! Érdeklődni és jelentkezni lehet: mentallelkigondozo@gmail.com
  3. Az új kádártai templomot készre jelentették. Még a felszentelése előtt el kell készíttetnünk a padokat. Ehhez kérjük a testvérek anyagi támogatását. Adakozni Rátóton a Mária oltáron kihelyezett dobozba lehet, Kádártán az adományokat a régi orvosi rendelőbe, illetve Molnár Gábornéhoz lehet bevinni. Köszönöm!
  4. A hét szentmiséinek és programjainak rendje:

Vélemény, hozzászólás?