Kedves Testvéreim!

Az elmúlt két órában sok megkeresés érkezett a plébániára a közeljövővel kapcsolatban. Hálát adok az Úrnak, hogy már látszik a fény az alagút végén, és az állami korlátozó intézkedések enyhítése május 4-én megkezdődik. Azonban meg kell várnunk, míg a Magyar Katolikus Püspöki Konferencia és Érsek Atya is megnyilatkozik. Ahogy ezt megteszik, azonnal világossá és biztossá válik a helyzet. Én már nagyon-nagyon várom, annak ellenére, hogy minden nap mutatok be szentmisét a plébániatemplomban.

Holnap elsőpéntek. Hasonlóan az egy hónappal ezelőttihez ismételten felajánlom, hogy aki igényli, ahhoz házhoz megyek, illetve aki 18:20-ra a plébániatemplom oldalkapujához jön, lesz lehetősége a bűnbánattartásra és a szentáldozásra is, a biztonsági intézkedések betartásával.

Imádkozzunk egymásért!