Plébániánk hirdetései – Húsvét 5. vasárnapja

  1. Megköszönöm minden kedves testvérünknek, akik a szigorú kijárási korlátozás idején a segítségemre voltak: a szolgálattevőknek, a plébániakerítés önkéntes munkásainak, az adományozóknak, a díszítőknek! Isten fizessen meg mindenkinek a jóságáért!
  2. Ne feledkezzünk meg arról, hogy a vészhelyzet még mindig érvényben van, figyeljünk egymásra! Az intézkedéseket tartsuk be! Ahogy az élet visszatér a normál kerékvágásba, igyekszem majd minden elmaradást pótolni.
  3. Május a Szűzanya hónapja, a Lorettói litániát az esti szentmisék előtt imádkozzuk.
  4. Május 15-én, pénteken reggel 8 órakor lesz a plébániatemplom kóruselőterének lepakolása, mert lassan megkezdődik a padláslépcső cseréje. Férfisegítséget kérek szépen erre a napra. Köszönöm előre is!
  5. A hét szentmiséinek és programjainak a rendje:

Vélemény, hozzászólás?