Kedves Testvérek!

Táborunk időpontja: 2020. július 13-17-ig tart.
Táborunk programjai a következőképpen alakul:

Hétfő – Gyulafirátót, gyónás, mise, énektanulás, papír sárkány készítése a régi iskolában. Ebéd, majd a határban Grizli játék( hasonló a számháborúhoz, csak a felnőttek a medvék, őket kell leolvasni, a gyerekek a vadászok. Egy medvének több élete is van. Ebédünkről András atya édesanyja Erzsi néni gondoskodik, aki igazán finomakat tud készíteni.

Kedd – Herend katolikus templomban porcelán ablak megtekintése, faragott papi szék, stb…
Templom története.
Porcelánium-porc. készítés folyamatát tekinthetitek meg, majd kézműveskedtek: igazi herendi festőecsettel festhettek könyvjelzőt!!!
Ebéd, majd bándi játszóterezés és Essegvár megtekintése.

Szerda – Gyülekező 8.00-kor a Gyulafirátóti templomnál, majd átsétálunk Kádártára. Templom előtt iszi, WC, templom megtekintése.
Kádártai szabadtéri kemencénél kifli formázás, kenyér dagasztásában vehetnek rész a gyerekek. Átsétálunk a partra, ahol Krescka Károly és Sanyi bácsi főztjét elfogyaszthatjuk.

Csütörtök – Veszprém.Busszal megyünk be, majd szabadulószobában fejtörők segítségével kiszabadulhattok!!!
Ezután a vár alatti játszóteret vesszük birtokba!
Délután haza érkezünk.

Péntek – Vál-völgyi kisvasút, Vál. Kocsikkal közlekedünk. (Részletek később.)
Majd jövünk haza.

A vírus miatt nyilatkozni kell majd a szülőknek és pedagógusoknak is, hogy a táborban egészségesen veszünk részt, de erről majd később.