1. Köszönöm a héten kapott nagyon sok segítséget és türelmet!
  2. Jövő vasárnap ünnepeljük Úrnapját. Idén csak Gyulafirátóton lesz körmenet, ezért a délelőtti szentmise a megszokottnál fél órával korábban kezdődik. Kérem a kedves testvéreket, hogy a hagyományainknak megfelelően készítsék el az oltárokat. Kérek mindenkit, hogy a plébániatemplom virágszőnyegéhez az elmúlt évek gyakorlatának megfelelően gyűjtsenek és hozzanak virágszirmokat, illetve virágfejeket, lehetőleg szín szerint válogatva, továbbá kérem, hogy aki teheti, jöjjön segédkezni az építésben is, szombaton. Nagyon köszönöm!
  3. Szombaton a virágszőnyeg készítésével egy időben lesz lehetőség gyónni is. Úrnapjával ugyanis megszűnik a közösségi feloldozás lehetősége. Úrnapjával a szentmisén való részvétel alóli felmentés megszűnik.
  4. A hét szentmiséinek és programjainak rendje: