Elmarad a Filharmonikusok vasánapra tervezett koncertje

Ezt a levelet ma kaptam:

Tisztelt András Atya, kedves zenekedvelő gyulafirátótiak! 


Először is ezúton köszönöm az együttműködést, amivel lehetővé vált, hogy,, A zene ajándék ” 150 koncert-150 településen c. országos kamarakoncert sorozatunk keretében az Önök településén is fellépjünk. Azonban Magyarország Kormánya a koronavírus járvány megfékezésére újabb védelmi intézkedéseket hozott, melyek 2020.nov.11-én léptek hatályba. A szigorítások a társaságunkat is érintik, mivel ,,Mindennemű rendezvény megtartása tilos, ideértve a kulturális eseményeket… ” Az új rendelet 2020. dec. 11-ig érvényes, ennek értelmében ezúton is tájékoztatjuk Önöket, hogy a meghirdetett koncertet fájó szívvel le kell mondanunk. Magunk is csalódottak vagyunk és sajnáljuk, hogy a várva várt előadást nem tudjuk megtartani.
Megértésüket köszönjük!
Vigyázzanak magukra!


Üdvözlettel :Kubina Ágnes a Nemzeti Filharmonikus Zenekar oboa művésze

Vélemény, hozzászólás?