1. Nagyon szépen köszönöm a héten kapott segítségeket!
  2. Szeretettel hívom fel mindenkinek a figyelmét egy a NEK alatt nyitva lévő Mária-kiállításra. Részletek a kihelyezett szórólapokon, illetve az istenanya.hu honlapon találhatók.
  3. A hét szentmiséinek és programjainak rendje:
NapÜnnepSzentmisék időpontja és helye       MiseszándékEgyéb programok, megjegyzések, felhívások
Szept. 5. (vasárnap)Évközi 23. vasárnap9:30 Gyulafirátót        Hívekért
11:00 Kádárta             +Szülők
18:00 Gyulafirátót      Sz. családért
9:30 Veni Sancte – tanévnyitó, hangszeres szentmise
Szept. 6. (hétfő) –     Plébánosi betegszabadság
Szept. 7. (kedd)Szent Márk, István, Menyhért áldozópapok, kassai vértanúkPlébánosi betegszabadság
Szept. 8. (szerda)Szűz Mária születése (Kisboldogasszony)–     Plébánosi betegszabadság
Szept. 9. (csütörtök) 14:00 Gyulafirátót      Epinger Ferencné Mária temetési mise15:00 Epinger Ferencné Mária temetése az alsó temetőben
Szept. 10. (péntek) 18:00 Gyulafirátót
Szept. 11. (szombat) 16:00 Gyulafirátót      Csikor Péter és Ónodi Tímea nászmise
17:30 Kádárta
A két szentmise előesti!
Szept. 12. (vasárnap)Évközi 24. vasárnap19:00 Gyulafirátót      HívekértNEK pápai zárómise! 6:30-kor találkozunk a veszprémi vasútállomáson, a vonat 6. 52-kor indul. Étel-italról kérem gondoskodni, továbbá még nem tudom, hogy ülőhelyes szektorba kerülünk-e, így érdemes összecsukható székeket is beszerezni a biztonság kedvéért.