1. Köszönöm a héten kapott segítségeket!
  2. A kötelező egyházi hozzájárulást, már lehet befizetni a megszokott helyeken. Isten fizesse meg mindenkinek!
  3. Február 26-án tartjuk a farsangi mulatságunkat. A rendezvénynek a szokott módon két szakasza lesz: 14 órától tűzkerékgurítás és felvonulás, majd ezt követi a délután folyamán a családi farsang, melyen jelmezverseny, játékok és tombola lesz; este pedig a felnőtt farsang. A családi farsang ingyenes, a felnőtt farsangra 1000 Ft befizetése ellenében lehet jelentkezni a sekrestyékben. Szervezőket, önkénteseket is várunk, és természetesen örömmel fogadjuk a tombola és süteményfelajánlásokat is. Több mint egy hónap van még hátra, de már most kezdjünk el mocorogni, szerveződni, jelentkezni, gyűjtögetni, csetreszt válogatni. Ne kifogásokat keressünk, meg utólag magyarázkodjunk, hanem már most írjuk be a naptárainkba az időpontot! További részletek később. Szeretettel várunk mindenkit!
  4. A héten utolsó útjára kísértük Olasz Jánosné Mária nővérünket, imádkozzunk érte!
  5. A hét szentmiséinek és programjainak rendje:
NapÜnnepSzentmisék időpontja és helye       MiseszándékEgyéb programok, megjegyzések, felhívások
Jan. 23. (vasárnap)Évközi 3. vasárnap (Isten Igéjének vasárnapja)9:30 Gyulafirátót        Hívekért
11:00 Kádárta
18:00 Gyulafirátót      Sz. családért
Ökumenikus imahét vége
Jan. 24. (hétfő)Szalézi Szent Ferenc18:00 Gyulafirátót
Jan. 25. (kedd)Szent Pál apostol megtérése18:00 Gyulafirátót      élő Barnabás
Jan. 26. (szerda)
Jan. 27. (csütörtök) Plébánosi szabadnap
Jan. 28. (péntek)Aquinói Szent Tamás áldozópap és egyháztanító18:00 Gyulafirátót
Jan. 29. (szombat) 18:00 Gyulafirátót