1. Köszönöm a héten kapott segítségeket!
  2. Elérkeztünk a szinódusra való felkészülés egyházközségi szakaszához. Február 19-én 9 órától tartjuk majd meg azt a közös tanácskozást, amelyen bárki részt vehet, aki csak szeretne.
  3. Február 26-án tartjuk a farsangi mulatságunkat. A rendezvénynek a szokott módon két szakasza lesz: 14 órától tűzkerékgurítás és felvonulás, majd ezt követi a délután folyamán a családi farsang, melyen jelmezverseny, játékok, arcfestés és tombola lesz; este pedig a felnőtt farsang. A családi farsang ingyenes, a felnőtt farsangra 1000 Ft befizetése ellenében lehet jelentkezni a sekrestyékben jövő vasárnap estig. Szervezőket, önkénteseket is várunk, és természetesen örömmel fogadjuk a tombola és süteményfelajánlásokat is. Szeretettel várunk mindenkit!
  4. A héten utolsó útjára kísértük Kauker Györgyné Ilona, Major Lajosné Mária, Olasz Terézia testvéreinket, imádkozzunk értük!
  5. A hét szentmiséinek és programjainak rendje:
NapÜnnepSzentmisék időpontja és helye       MiseszándékEgyéb programok, megjegyzések, felhívások
Febr. 13. (vasárnap)Évközi 6. vasárnap9:30 Gyulafirátót        id. Zsida József 11 évf. és neje +Magdolna 1. évf., fiuk József 9. évf.
11:00 Kádárta             Hívekért
18:00 Gyulafirátót      Sz. családért
9:30-as hangszeres
Febr. 14. (hétfő)Szent Cirill és Metód, Európa tásvédőszentjei18:00 Gyulafirátót      élő Barnabás