1. Köszönöm a heti segítségeket, külön köszönöm a templomok felkészítését a nagyböjti szent időre!
  2. Megkezdjük a folyamatos gyűjtést a menekültek számára. A Karitász központ Veszprémben folyamatosan veszi át a következő adományokat: nyitható konzervek, konzerv húskészítmények, vákuumfóliás szeletelt száraz szalámik, tea, cukor, citromlé, kekszek, csokoládék. Fontos, hogy csak ezeket veszik át. Megkönnyítendő az adományozást, ezeket lehet hozni ide a templomba is, a plébánia pedig hetente továbbítja majd ezeket.
  3. A bérmálásra idén április 24-én vasárnap 16 órakor kerül sor. A bérmáló Tornavölgyi Krisztián érseki kancellár lesz.
  4. Március 7-től nem kell maszkot viselni a templomban, de a többi korlátozás érvényben marad.
  5. A héten utolsó útjára kísértük Pallag József Ferencné Éva nővérünket, imádkozzunk érte!
  6. A hét szentmiséinek és programjainak rendje:
NapÜnnepSzentmisék időpontja és helye       MiseszándékEgyéb programok, megjegyzések, felhívások
Már. 6. (vasárnap)Nagyböjt 1. vasárnapja9:30 Gyulafirátót        Hívekért
11:00 Kádárta
18:00 Gyulafirátót      Sz. család
Gyűjtés az ukrajnai menekültek számára
Már. 7. (hétfő) 18:00 Gyulafirátót      +Karvalics Imre 3. évf.18:30 Felnőtt katekézis a plébánián
Már. 8. (kedd) 18:00 Gyulafirátót      élő Barnabás
Már. 9. (szerda) Plébánosi szabadnap
Már. 10. (csütörtök) 18:00 Gyulafirátót
Már. 11. (péntek) 18:00 Gyulafirátót      +Móder István 1. évf.Hústilalmi nap
17:30 Keresztúti ájtatosság a plébániatemplomban
Már. 12. (szombat) 12:00 Rab Mária        Honvédekért10:45 Ráduly Botond kistestvérünk keresztelője a plébániatemplomban
Már. 13. (vasárnap)Nagyböjt 2. vasárnapja9:30 Gyulafirátót        +Zsemle János és neje +Linczmayer Katalin 22 évf.
11:00 Kádárta             Hívekért
18:00 Gyulafirátót      Sz. család