1. Megköszönöm a heti segítségeket! Külön köszönöm az adományokat, a gyermekszállítást, a fűnyírást a templomok körül és a plébánián.
  2. Május hónapban az esti szentmisék előtt 10 perccel litániát imádkozunk, szeretettel várom a testvéreket.
  3. Gratulálok minden hittanosnak, akik az országos hittanversenyen és egyéb pályázatokon elindultak és helyezést értek el. Köszönöm a hitoktatók és szülők áldozatos munkáját!
  4. A héten utolsó útjára kísértük Rezeli József testvérünket, imádkozzunk érte!
  5. A hét szentmiséinek és programjainak rendje:
NapÜnnepSzentmisék időpontja és helye       MiseszándékEgyéb programok, megjegyzések, felhívások
Máj. 15. (vasárnap)Húsvét 5. vasárnapja9:30 Gyulafirátót        Hívekért
11:00 Kádárta            +Imre
18:00 Gyulafirátót      Sz. családért
Jelinkó Patrik János, Abigél és Annabell keresztelője a 9:30-as szentmisén
12:00 Hegyi Lara kistestvérünk keresztelője a plébániatemplomban
Máj. 16. (hétfő)Nepomuki Szent János áldozópap és vértanú
Máj. 17. (kedd) 18:00 Gyulafirátót      élő Barnabás
Máj. 18. (szerda) 18:00 Gyulafirátót     15:00 Elsőáldozók vizsgája a plébánián
Máj. 19. (csütörtök) Plébánosi szabadnap
Máj. 20. (péntek) 18:00 Gyulafirátót