1. Köszönöm a héten kapott nagyon sok segítséget és türelmet!
  2. Jövő vasárnap ünnepeljük Úrnapját. Gyulafirátóton a délelőtti szentmise a megszokottnál fél órával korábban kezdődik. Kérem a kedves testvéreket, hogy a hagyományainknak megfelelően készítsék el az oltárokat. Kérek mindenkit, hogy a két templom virágszőnyegéhez az elmúlt évek gyakorlatának megfelelően gyűjtsenek és hozzanak virágszirmokat, illetve virágfejeket, lehetőleg szín szerint válogatva. Kérem, hogy plébániatemplomba szánt virágokat szombat reggeltől szíveskedjenek leadni a plébánián. A kádártai templomba szánt virágokat pedig szombat estére várjuk. Aki teheti, jöjjön szombaton este segédkezni az építésekben is. Nagyon köszönöm!
  3. A hét szentmiséinek és programjainak rendje:
NapÜnnepSzentmisék időpontja és helye       MiseszándékEgyéb programok, megjegyzések, felhívások
Jún. 12. (vasárnap)Szentháromság vasárnapja9:30 Gyulafirátót        Hívekért
11:00 Kádárta
18:00 Gyulafirátót      Sz. család

Jún 13. (hétfő)Páduai Szent Antal áldozópap és egyháztanító18:00 Gyulafirátót      +Pónácz Zoltán János 1. évf.
Jún. 14. (kedd) Plébánosi szabadnap
Jún. 15. (szerda)Árpád-házi Boldog Jolán18:00 Gyulafirátót      élő Barnabás
Jún. 16. (csütörtök) 18:00 Gyulafirátót
Jún. 17. (péntek) 10:00 Papszentelés a keszthelyi Kis Szent Teréz bazilikában