Évközi 3.hét  2024. január 21.

NapÜnnep/ EmléknapSzentmisék időpontja és helyeEgyéb programok, megjegyzések, felhívások
Január 21. (vasárnap)Évközi 3. vasárnap – Isten igéjének vasárnapja9:30 Gyulafirátót 11:00 Kádárta 18:00 Gyulafirátót
Január 22. (hétfő)Boldog Batthyány-Strattmann László hitvalló12:15 Gyulafirátót (gyászmise)Temetés: 13:00 (felső) (+Eignerné Nagy Ilona)
Január 23. (kedd) ——————-——————-
Január 24. (szerda)Emléknap: Szalézi Szent Ferenc püspök és egyháztanító——————-——————-
Január 25. (csütörtök)Szent Pál apostol megtérése – Ünnep18:00 Gyulafirátót17:00 Bérmálási felkészítő (iskola)
Január 26. (péntek)Emléknap: Szent Timóteus és Szent Titusz püspökök8:30 GyulafirátótEste bowling az ifjúsági hittanosokkal
Január 27. (szombat)Választható emléknap: Merici Szent Angéla szűz 14:00 GyerekFARSANG (Művelődési ház)
19:00 Felnőtt
Január 28. (vasárnap)Évközi 4. vasárnap9:30 Gyulafirátót 11:00 Kádárta 18:00 Gyulafirátót
  • A farsangi mulatságot jövő szombaton, január 27-én tartjuk. A gyerek farsang gyülekezője 13.50-től a plébániatemplom parkolójában lesz, ahonnan tűzkerékkel vonulunk át 14 órakor a művelődési házba.
  • A felnőtt farsang 19 órakor kezdődik. A felnőtt farsangra előzetes jelentkezést és a vacsorához 1500 Ft/fő hozzájárulást kérünk. Jelentkezni a sekrestyében már csak a mai napon az esti mise utánig lehet! Aki esetleg nem hozott készpénzt, de szeretne jönni, az is iratkozzon fel, mert holnap összesítjük a résztvevőket és az alapján rendeljük meg a vacsorához valókat!
  • Süteményeket, pogácsát örömmel fogadunk a gyerek és felnőtt farsangra is, rövid italokat, borokat pedig a felnőtt farsangra. A művelődési házba szombat délelőtt 9-11 óra között, vagy délután 1-2, illetve 6-7 óra között várjuk ezeket a felajánlásokat.
  • A tombolához felajánlott tárgyakat a kápolnában gyűjtjük, külön a gyerekek és felnőttek részére. Megunt, de jó állapotú könyveket, játékokat, valamint írószereket, praktikus vagy épp vicces ajándékokat egyaránt várunk ma estig. Várjuk segítők jelentkezését, akik a farsang előkészületeiben, lebonyolításában részt tudnak venni!
  • Akik teremdíszítésben, rakodásban segítenének reggel 9 órára jöjjenek a művelődési házba. A szendvicsek készítésben segédkezőket 13 órára várjuk. A játékok és tombola lebonyolításában, büfében és sütis standnál segítők két időpont közül is választhatnak: a gyerek farsangon 14-18 óra között, a felnőtt farsangon 19-23 óra között van feladat. A felnőtt farsang előtt a termet át kell rendezni, így 18 órára is várunk jelentkezőket a terem átrendezéséhez.