hirdetés

1. 30-án (hétfőn) 14 órakor lesz Vankó Ferencné Julianna nővérünk temetési miséje, majd 15 órakor a temetése a felső temetőben. Az esti szentmisét elhunyt Zsida József testvérünkért ajánlom fel halálának 1. évfordulóján.
  2. 31-én (kedden) 18 órakor kezdődő szentmisében tartjuk az év végi hálaadást és beszámolót.
  3. 1-én (szerdán) Újév, Szűz Mária Isten Anyjának főünnepe lesz. Parancsolt főünnep, vasárnapi miserendet tartunk templomainkban.
  4. 2-án (csütörtökön) Nagy Szent Vazul és Nazianzi Szent Gergely püspökök és egyháztanítók emléknapja lesz, egyben elsőcsütörtök. Az esti szentmise előtt 17:15-től szentségimádást tartunk.
  5. 3-án (pénteken) Jézus Szent Nevének emléknapja lesz, egyben elsőpéntek. Kádártán 16 órától gyóntatás, majd 16:30-tól szentmise lesz. A plébániatemplomban 17:30-tól gyóntatás, majd 18 órakor szentmise lesz.
  6. 4-én (szombaton) 15 órától ministráns foglalkozást tartunk a plébánián.
  7. Felhívom a kedves testvérek figyelmét, hogy a hétköznapi szentmisék ideje alatt csak a templom első felét fűtjük és a főbejáratot zárva tartjuk, tehát csak az oldalajtón át lehet közlekedni.