1. Meghirdetésköszönöm minden kedves testvérünknek, akik a héten a plébánia és a templomok körül segítségemre voltak.
  2. 28-án, 29-én és 30-án (hétfőn, kedden és szerdán) szabadságon vagyok. Nem lesznek nyilvános szentmisék. Sürgős ügyekben telefonon elérhető vagyok, egyébként az ügyintézés szünetel.
  3. 31-én (csütörtökön) 18:15-től szentségimádást tartunk a plébániatemplomban.
  4. 1-én (pénteken) elsőpéntek lesz. Szentmise Kádártán is lesz 18 órakor. Mindkét szentmise előtt fél órával gyóntatás lesz.
  5. 2-án (szombaton) 11 órakor lesz Neményi Anna kistestvérünk keresztelője a plébániatemplomban.15 órakor ministránsfoglalkozást tartunk.
  6. 3-án (jövő vasárnap) 14 órakor rózsafüzér titokcserét tartunk a plébániatemplomban.
  7. A héten utolsó útjára kísértük Nagy János és Dr. Hapek Imre testvéreinket, imádkozzunk értük!