1. Mehirdetésgköszönöm minden kedves testvérünknek, akik a héten a plébánia és a templomok körül segítségemre voltak.
  2. Ma délután 14 órakor rózsafüzér titokcsere lesz a plébániatemplomban.
  3. A héten Ft. Halmágyi Zoltán ösküi plébános helyettesít, de sürgős ügyekben telefonon elérhető vagyok.
  4. 4-én és 5-én (hétfőn és kedden) nem lesznek nyilvános szentmisék.
  5. 6-án (szerdán) Urunk Színeváltozásának ünnepe lesz.
  6. 7-én (csütörtökön) Szent II. Szixtusz pápa és társai vértanúk emléknapja lesz.
  7. 8-án (pénteken) Szent Domonkos áldozópap emléknapja lesz.
  8. 9-én (szombaton) a keresztről nevezett Szent Terézia Benedikta (Edith Stein) szűz és vértanú, Európa társvédőszentjének ünnepe lesz. 12 órakor a Rab Máriánál lesz ünnepi szentmise. Ezen alkalomból kérem a ministránsokat, hogy vegyenek részt a kinti szentmisén. Akik tudnak jönni, kérem, hogy vegyék ki a ministránsruháikat a sekrestyéből. Ha valakit szállítani kell, kérem feltétlenül jelezze! Este már nem lesz szentmise.
  9.  A Gyulafirátóti Egyházközség szerveződő kórusa várja minden olyan gyermek, fiatal és idős testvér jelentkezését, akik énekes szolgálatukkal szívesen emelik a liturgia, az ünnepi szentmisék, esküvők, temetések fényét! Jelentkezés a szentmisék után Szaturi György kántornál.