hirdetés

1. A ma esti szentmisét elhunyt Margit és András testvéreinkért ajánlom fel haláluknak 6. évfordulóján.

2. 20-án (hétfőn) a szentmisét elhunyt Balta Ambrus testvérünkért ajánlom fel halálának 1. évfordulóján.

3. 21-én (kedden) a szentmisét elhunyt Kauker György templomatyáért halálának 15. évfordulóján, elhunyt Karli Györgyné Margit nővérünkért halálának 5. évfordulóján és elhunyt családtagokért ajánlom fel.

4. 22-én (szerdán) 18 órakor ökumenikus istentisztelet lesz a plébániatemplomban. Igét Nagytiszteletű Wessetzky Szabolcs református lelkész hirdet.

5. 23-án (csütörtökön) nem lesz nyilvános szentmise.

6. 24-én (pénteken) az esti szentmisét a hivatalban lévő képviselőtestületi tagokért ajánlom fel. A szentmise után képviselőtestületi gyűlés lesz a plébánián, melyre hívom és várom a tagokat.

7. 25-én (szombaton) 18 órakor ökumenikus istentisztelet lesz a kádártai református templomban. Így este nem lesz szentmise.

8. A héten utolsó útjára kísértük Lang András testvérünket, imádkozzunk érte!