1. hirdetésMegköszönöm minden kedves testvérünknek, akik a héten a plébánia és a templomok körül segítségemre voltak.
  2. 22-én (hétfőn) 14 órakor kezdődik özv. Vankó Lászlóné Margit nővérünk gyászmiséje, majd temetése a felső temetőben. 17 órakor Karitász-gyűlést tartunk a plébánián. Este már nem lesz szentmise.
  3. 23-án (kedden) Pietrelcinai Szent Pio áldozópap emléknapja lesz. Az esti szentmise után felnőtt katekézist tartunk a plébánián. Idei első témánk a Jelenések Könyve.
  4. 24-én (szerdán) szabadnapot tartok, nem lesz nyilvános szentmise.
  5. 25-én (csütörtökön) 18 órára hívom a plébániára azokat a testvéreket, akik tagjai valamelyik családmozgalomnak, vagy családközösségnek. Este nem lesz szentmise.
  6. 26-án (pénteken) Szent Kozma és Damján vértanúk emléknapja lesz. 17 órára várjuk a középiskolásokat a plébániára hittanra.
  7. 27-én (szombaton) Páli Szent Vince áldozópap emléknapja lesz. 15 órakor ministránsfoglalkozás lesz.
  8. 28-án (jövő vasárnap) Szentírás vasárnapja lesz.
  9. Október 4-én lesz a Nagymarosi Katolikus Ifjúsági Találkozó. Plébániánk buszt indít a találkozóra. Az útiköltség 1000 Ft/fő. 14 éven felüli fiatalok jelentkezését várjuk. Jelentkezni Tell Nándor hitoktatónál lehet.