1. hirdetésMegköszönöm minden kedves testvérünknek, akik a héten a plébánia és a templomok körül segítségemre voltak. Külön köszönöm a Nagymarosi Ifjúsági Találkozón résztvevőknek a lelkes, igazi közösségi élményt nyújtó jelenlétüket.
  2. Ma 14 órakor rózsafüzér titokcserét tartunk a plébániatemplomban.
  3. 6-án (hétfőn) szabadnapot tartok, nem lesz nyilvános szentmise.
  4. 7-én (kedden) Rózsafüzér Királynőjének emléknapja lesz. Az esti szentmise után felnőtt katekézist tartunk a plébánián.
  5. 8-án (szerdán) Szűz Mária, Magyarok Nagyasszonya, Magyarország főpatrónájának főünnepe lesz.
  6. 9-én (csütörtökön) Leonardi Szent János áldozópap emléknapja lesz.
  7. 10-én (pénteken) az esti szentmise előtt 17 órától ifjúsági katekézis lesz a plébánián.
  8. 11-én (szombaton) 12 órakor a Rab Máriánál lesz szentmise. 15 órakor lesz Epinger Márk kistestvérünk keresztelője a plébániatemplomban. Este már nem lesz szentmise.
  9. Előre hirdetem, hogy Karitász csoportunk szervezésében hamarosan ingyenes ruhaosztás lesz Gyulafirátóton és Kádártán. Részletek a hirdetőtáblán olvashatók.
  10. A héten utolsó útjára kísértük özv. Kálóczi Ferencné Rozália nővérünket, imádkozzunk érte!