1. hirdetésMegköszönöm minden kedves testvérünknek, akik a héten segítségemre voltak.
  2. Ma (vasárnap) 15 órától plébániánk adventi áhítatát tartjuk a plébániatemplomban, melyre nagy szeretettel várjuk a kedves testvéreket. Az esti szentmisét Vankó Ferencné szül. Varga Julianna nővérünkért ajánlom fel halálának 1. évfordulóján. Az egyházközségi képviselőtestületi választás szavazólapjait helyezzék a Szűzanya oltárára elhelyezett gyűjtőbe.
  3. 22-én (hétfőn) nem lesz nyilvános szentmise. A Kristkindliben szolgálatot teljesítőket 17:30-ra hívom a plébániatemplomba meghallgatásra, és utána a gyónásukat is elvégzik.
  4. 23-án (kedden) 18 órakor lesz szentmise, melyet elhunyt Rita testvérünkért ajánlom fel, halálának 25. évfordulóján. A szentmise után gyóntatás lesz, mely addig tart, amíg lesz gyónó.
  5. 24-én (szerdán) Kádártán 21 órától gyóntatás, 22 órakor éjféli mise lesz. Rátóton éjfélkor lesz az éjféli mise.
  6. 25-én (csütörtökön) Karácsonykor, Jézus Krisztus születésének főünnepén templomainkban vasárnapi miserendet tartunk.
  7. 26-án (pénteken) Szent István diakónus, első vértanú ünnepe lesz. Templomainkban vasárnapi miserendet tartunk.
  8. 27-én (szombaton) Szent János apostol ünnepe lesz. Szentmisét 18 órakor tartunk, mely keretében bormegáldás lesz.
  9. 28-án (jövő vasárnap) a Szent Család: Jézus, Mária és József ünnepén a szentmisék végén családmegáldás lesz.