Kedves Testvérek!

Plébániánk 2015. január 31-én, szombaton 15 órától 20 óráig Gyulafirátóton a Művelődési Házban Katolikus Farsangi Mulatságot szervez. A teljes bevételt a hittan táborok támogatására fordítjuk.

Kérjük, minél többen segítsenek!

Jelenleg   felajánlásokra van szükségünk a tombolához és zsákba macskához. Az adományokat vagy a plébániára lehet behozni vagy személyesen Tell Nándor hitoktatónak lehet átadni.

Nagyon szépen köszönjük!

hitoktato · 2015-01-19 - 21:37

Kedves Testvérek!
Az elmúlt napokban sokan megkérdeztétek: a farsangi mulatságon kik fognak részt venni? Csak gyerekek vagy felnőttek is?
A válaszom: a Farsangi Mulatságon MINDEN KOROSZTÁLY részt fog venni, mondhatnám 0-tól 100 évig. Tehát mindenféle felajánlást szeretettel fogadunk a tombolához, a játékokat éppen úgy, mint a felnőtteknek szóló ajándékokat! Mindenkit szeretettel várunk, mindenkinek a részvételére számítunk, a felnőttekére éppen úgy, mint a gyerekekére!