1. hirdetésNagyon szépen megköszönöm azoknak a testvéreknek, akik a héten időt és fáradtságot nem kímélve segítségemre voltak a plébániatemplom körül. Megújult az előtéri, a kórus alatti és az oldalkapunál lévő világítás is.
  2. A mai nappal megkezdődik a nagyböjti élelmiszergyűjtés, a Karitász tagjai nevében is köszönöm adományaikat!
  3. A Kárpátalján kialakult helyzetre tekintettel, a Magyar Katolikus Püspöki Konferencia döntése alapján a jövő vasárnapi perselyadományokat az ott élő testvérek megsegítésére küldjük el. Kérem a kedves testvéreket, hogy legyenek nagylelkűek.
  4. Előre hirdetem, hogy plébániánk nagyböjti lelkigyakorlata március 20-21-22-én lesz a 18 órakor kezdődő szentmisék keretében. 22-én a lelkigyakorlat harmadik napján kerül sor a betegek kenetének közösségi kiszolgáltatására. A lelkigyakorlatot Ft. Szabó Zoltán ajkai káplán atya fogja vezetni.
  5. Idén is lesznek táborok és lesz húsvétváró kézműves játszóház is. Részletek a hirdetőtáblán találhatók.
  6. A Szaléziánum programjairól és kiállításairól a hirdetőtáblán olvashatnak a testvérek.
  7. Az Apostoli Szentszék Kiadója, a Szent István Társulat jelenlegi akciójában, kedvezményes áron ad bizonyos könyveket a plébániák számára. Nagyböjt 5. vasárnapjától könyvvásárt tartunk a plébániatemplomban.
  8. A hét szentmiséinek és programjainak rendje:Márc. 8.