hirdetés

1. Megköszönöm minden kedves testvérünknek, akik a héten segítségemre voltak a plébánián.
  2. 17-én (hétfőn) az esti szentmise után 19:00 órától kezdetét veszi egy felnőtt keresztelési előkészítő tanfolyam. Ha bárki életében elmaradt a keresztség vagy a bérmálás szentségeinek felvétele, azt szeretettel hívom és várom. Ha valaki szeretne megkeresztelkedni vagy bérmálkozni, de az időpont nem megfelelő, kérem keressen meg bátran, találunk alkalmas időt!
  3. 18-én (kedden) folytatódnak az első szentáldozásra és bérmálásra való felkészítők a plébánián. Az elsőáldozókat 14 órára, a bérmálkozókat 16 órára várom. Az esti szentmisét elhunyt  Zsemle János és neje Katalin testvéreinkért ajánlom fel.
  4. 19-től 21-ig (szerdától péntekig) lelkigyakorlatot tartok a Regina Mundi plébánián, ezért nem lesznek nyilvános szentmisék.
  5. 22-én (szombaton) 15 órától ministráns foglalkozás lesz. Az esti szentmise előtt keresztutat végzünk 17:30-tól.