1. 1356-os adományvonalán várja a hívásonkénti felajánlásokat a bevándorlók és menekültek megsegítésére a Katolikus Karitász a Bevándorlási és Állampolgársági Hivatallal együttműködve.
  2. Újra lesz „70 év – 70 km” kerékpáros zarándoklat Bódi Magdi emlékére augusztus 3-án és 4-én. Szeretettel ajánlom ezt is a vállalkozó kedvűek figyelmébe. Részletes program még csak a honlapon található.
  3. Jótékonysági orgonakoncertet szervez plébániánk. Részletek a hirdetőtáblán olvashatók.
  4. Ismételten próbát teszünk egy közösségi szolgálat megszervezésére. Kérem azok jelentkezését, akik segítenének a plébániatemplom díszítésében, és vállalnák, hogy ezt bizonyos időszakonként rendszeresen teszik. Jelentkezni a plébánosnál lehet!
  5. A héten lezajlott plébániánk kistábora, melyet Cseszneki Plébániával közösen szerveztünk idén is. Köszönetet mondok a következő személyeknek és szervezeteknek:

Veszprémi Tesco Hipermarket – 50000 Ft értékű támogatás

Veszprém-Főegyházmegyei Karitász – 50000 Ft értékű támogatás

Czaun János Gyulafirátót és Kádárta városrészek vezetője  – 50000 Ft  támogatás

Hermann Ferencné – egész heti áldozatos szolgálat

Csunyiné Karli Erzsébet, Csunyi Zoltán, Kastélykert Óvoda – csütörtöki ebéd elkészítése, szállítása

Kungli Péter – papíráru

Gyulafirátóti Művelődési Ház és vezetője, Némethné Gunther Teréz – hely biztosítása pénteken

Plébániánk Szentlélek Karitász Csoportjának gyulafirátóti tagjai: Glatz Zoltánné, Majkó Józsefné, Majkó Mihályné, Márton Gyuláné, Cziráki Károlyné, Lang Jánosné, Rezeli Károlyné, Szabadosné Marica, Hári Jánosné, Kárpáti Zoltánné – több mint 500 palacsinta

Barbarics Györgyi – segítség a szervezésben

Wolf Pékség, Bakonyoszlop – kenyér, 80 db csokis és lekváros táska, 2 kg pogácsa

Varga Lukácsné, Bakonyoszlop – keddi ebéd elkészítése

A hittan tábort támogató cseszneki Jótékonysági Délután szervezői és lebonyolítói – több, mint 70000 Ft támogatás

Csesznek község – kisbusz

Fekete István, Eoszén Kft. – kisbusz

Szülők összefogása mind a gyulafirátóti, mind cseszneki plébánián.

1. A hét szentmiséinek és programjainak rendje:Évközi 16.