1. hirdetésMa 14 órakor rózsafüzér titokcsere lesz a plébániatemplomban.
  2. 8-án (kedden) az esti szentmise után felnőtt katekézis lesz a plébánián. Kérem a testvéreket, hogy Szentírást hozzanak magukkal.
  3. 9-én (szerdán) és 10-én (csütörtökön) nem lesznek nyilvános szentmisék.
  4. 12-én (szombaton) húsvétváró kézműves játszóház lesz 9-től délig. Kivételesen a ministránsokkal egy rövid virágvasárnapi próbát tartunk a játszóház végén 12 órától, mert délután a Rab Mária kegyhelyen misézem. Este lesz szentmise a szokott időben.
  5. 13-án (jövő vasárnap) Virágvasárnap lesz. Barkaszentelés és körmenet a 9:30-as szentmise elején és Kádártán lesz az időjárás függvényében. Ennek megfelelően kérem a testvéreket, hogy a templomokon kívül gyülekezzenek.
  6. A Szilágyi Keresztény Iskola bemutatkozó videót küldött a plébániánk számára. Ha valaki szeretné megtekinteni, kérem jelezze.
  7. A héten utolsó útjára kísértünk Róka Ferenc testvérünket, imádkozzunk érte!