A bérmálkozók: 1 sor: Baji Krisztina, Hári Veronika, Rezeli Martin, Mátrai Gréta, Pej Cintia, Bauer Vivien. 2. sor:Tell Nándor hitoktató, Ft. Dr. Mail József c. apát úr, Ft. Tóth András Sándor plébános úr, Varga Gáborné hitoktató.

A bérmálkozók:

„akik megvallanak engem az emberek előtt, én is megvallom majd mennyei Atyám előtt”  Mt 10,32

A bérmálás az a szentség, amelyben a megkeresztelt megkapja a Szentlélek ajándékait, erőt és küldetést arra, hogy Krisztusnak élő tanúja legyen az Egyházban és a világban.