hirdetés1. Hétfőn az esti szentmisét elhunyt Zsemle János és neje Katalin testvéreinkért ajánlom fel.

2. Kedden és szerdán nem lesznek nyilvános szentmisék.  

3. Szombaton Szent András apostol ünnepe lesz. Az esti szentmisét elhunyt Proszt Imréné Mária és elhunyt Hutvágner Sándor testvéreinkért, valamint a Proszt, Worst és Mál család elhunytjaiért ajánlom fel. A ministráns foglalkozás a héten elmarad.

4. Jövő vasárnaptól új miserend kerül bevezetésre. Gyulafirátóton 9:30-kor (diákmise) és 18 órakor kezdődnek majd a szentmisék. Kádártán 11 órakor kezdődik majd a szentmise. Jövő vasárnap a kádártai szentmise keretében keresztelem meg Hutflesz Emma kistestvérünket.

5. Köszönetet mondok minden kedves testvérünknek, akik a héten a segítségemre voltak a plébánián.

6. Kalendáriumokat, naptárakat, képeslapokat lehet iratni a templomba kitett formanyomtatványokon és a sekrestyében.

6. A héten utolsó útjára kísértük Fekete György testvérünket, imádkozzunk érte!


0 hozzászólás

Vélemény, hozzászólás?

Avatar placeholder