Plébániánk hirdetései – Urunk Színeváltozása

1. Köszönöm a héten kapott segítségeket.
2. A Veszprémi Érseki Hittudományi Főiskola pótfelvételit hirdet iskolai szociális munka és alkalmazott szociális gerontológia szakirányokra. Ezen posztgraduális képzésekre augusztus 22-ig lehet jelentkezni. Részletek az intézmény honlapján.
3. A héten plébánosi szabadságra megyek. Ügyintézésre és liturgikus cselekmények végzésére a héten nem lesz lehetőség. Ügyeletesnek Ft. Halmágyi Zoltán ösküi és hajmáskéri plébános urat kértem fel. Telefonszáma: 30/563-7975. Köszönöm mindenki megértését és türelmét.
4. Előre hirdetem, hogy plébániánk szentségimádási napja augusztus 14-én hétfőn lesz a szokott módon. Kérem a testvéreket, hogy ezzel szíveskedjenek előre számolni és jövő vasárnap őrzésre majd feliratkozni. Köszönöm!
5. A hét szentmiséinek és programjainak rendje:

Vélemény, hozzászólás?