Plébániánk hirdetései – Jézus Krisztus Teste és Vére, Úrnapja

  1. Köszönöm az ünnepi előkészületeket és adományokat!
  2. Jövő héten zarándoklatra megyünk Fatimába. Hétfőtől szombatig a teljesen leállunk. Sürgős ügyekben Ft. Tornavölgyi Krisztián atyához, a Szent Margit Plébánia plébánosához fordulhatnak a testvérek. Mobilszáma: +36-20-823-0668
  3. Két programot ajánlok a kedves testvérek figyelmébe: Pénteken 18 órakor Berhidán szabadegyetemet tartanak „Miben áll a szabadság? Szabad-e a keresztény lélek?” témában Barsi Balázs OFM atya vezetésével a plébánia közösségi házában. Július 19-21 között nyílt hétvégét tartanak a Ciszterci Nővérek Kismaroson 18-30 éves lányoknak Keresni Isten arcát mottóval. Részletek a honlapon!
  4. A hét szentmiséinek és programjainak rendje:

Vélemény, hozzászólás?