hirdetés

1. 13-án (hétfőn) nem lesz nyilvános szentmise.
  2. 14-én (kedden) lesz plébániánk téli szentségimádási napja. 9:30-kor kezdődő ünnepi szentmisét követően helyezzük ki Jézust az Oltáriszentségben imádásra. A hagyományaink szerint délben zárjuk a templomot, majd 15 órakor nyitjuk meg újra. 17:15-től imaórát tartunk, melyet a szentségeltétel zár. 18 órától hálaadó szentmise lesz. Kérem a testvéreket, hogy a kihelyezett ívre feliratkozva vállaljanak csendes félórákat. Továbbá buzdítok mindenkit, hogyha csak egy rövid időre is, de köszönjön be Jézusnak ezen a napon.
  3. 15-én (szerdán) nem lesz nyilvános szentmise.
  4. 16-án (csütörtökön) 14 órakor lesz előreláthatóan ifjan elhunyt Lang András testvérünk gyászmiséje, majd 15 órakor temetése. Este már nem lesz szentmise.
  5. 17-én (pénteken) nem lesz nyilvános szentmise.
  6. 18-én (szombaton) Árpád-házi Szent Margit ünnepe lesz. 15 órától ministráns foglalkozást tartunk a plébánián.
  7. Előre hirdetem, hogy terveim szerint 24-én (pénteken) este közös képviselőtestületi gyűlést tartunk a plébánián. Kérem a tagokat, hogy igyekezzenek ügyeiket úgy intézni, hogy gyűlésen részt tudjanak venni. Amennyiben akadályoztatva vannak, jelezzék! Köszönöm!
  8. A héten utolsó útjára kísértük Kopácsi Imre testvérünket, imádkozzunk érte!

tomika · 2014-01-17 - 17:18

testuleti gyules hany orakor lesz?

koszonom!

Major Janos

plebanos · 2014-01-17 - 21:52

Kedves János!

A képviselőtestületi gyűlés az esti szentmise után kezdődik majd. Természetesen a tagokat már az esti szentmisére hívom és várom!

Szeretettel:

András atya