1. Hétfőn Tours-i Szent Márton püspök emléknapja lesz.
  2. Kedden és szerdán nem lesznek nyilvános szentmisék.
  3. Csütörtökön az esti szentmisét elhunyt Kárpáti János és Mária testvéreinkért ajánlom fel családjuk kérésére.
  4. Pénteken az esti szentmisét elhunyt Majkó József és Katalin testvéreinkért, valamint a Majkó család összes elhunytjáért ajánlom fel élő szeretteik kérésére.
  5. Szombaton Skóciai Szent Margit emléknapja lesz. 15 órára várom a plébániára a ministránsokat, és ministrálni vágyókat. Az esti szentmisét elhunyt Winkler Béla és neje Ilona testvéreinkért, valamint elhunyt családtagokért ajánlom fel haláluk 12. illetve 8. évfordulóján, leányuk és családja kérésére.
  6. Jövő vasárnap lesz a Szent Erzsébet-napi kenyerek megáldása és kiosztása.
  7. A héten is nagyon sok segítséget kaptam a testvérektől a plébánián, köszönet mindenért, külön köszönöm a Bonti Bt-nek a tárgyadományát!
  8. A héten utolsó útjára kísértük Pálinkás Zoltán és Károlyi Györgyné Mária testvéreinket, imádkozzunk értük!