Plébániánk hirdetései – Évközi 30. vasárnap – 2014. október 26.

  1. hirdetésLegelőször is megköszönöm minden kedves testvérünknek, akik a hosszú hétvégére meghirdetett két napos őszi templomi nagytakarításon részt vettek. Nagyon sokan voltunk, és nagyon sokat tettünk. Isten fizessen meg mindenkinek mindenért!
  2. Másodszor a múlt heti perselyadományokért mondok köszönetet, melyeket a missziók javára gyűjtöttünk.
  3. 28-án (kedden) Szent Simon és Szent Júdás Tádé apostolok ünnepe lesz. Az esti szentmise után kóruspróba
  4. 29-én (szerdán) és 30-án (csütörtökön) nem lesznek nyilvános szentmisék.
  5. 31-én (pénteken) 17 órakor rózsafüzér titokcserét tartunk Kádártán. Az esti szentmisét Károlyi Györgyné Mária nővérünkért ajánlom fel halálának 1. évfordulóján. A szentmise után is lesz még gyóntatás – amíg csak van gyónó –, hogy minél többen tudjanak tiszta lélekkel búcsúkat elnyerni halottaik számára.
  6. 1-én (szombaton) Mindenszentek főünnepe lesz. Parancsolt főünnep, tehát szentmisén való részvétel halálos bűn terhe mellett kötelező. Templomainkban vasárnapi miserendet tartunk. 16 órakor közös imádságra hívom a testvéreket az alsó temetőbe. Az esti főünnepi szentmise végén halotti szertartás lesz.
  7. 2-án (jövő vasárnap) Halottak Napjának ünnepe lesz. 14 órakor rózsafüzér titokcserét tartunk a plébániatemplomban. 16 órára hívom a testvéreket közös imádságra a felső temetőbe.
  8. A héten utolsó útjukra kísértük Epinger Antal, Kanyár György és Glatz Lajos testvéreinket, imádkozzunk értük!

Vélemény, hozzászólás?