Tisztelt Szülők! Kedves Gyerekek!

• 2015. november 28-án 15.00 – 1800 óráig adventi koszorú készítő kézműves foglalkozást szervezünk a plébánia melletti régi iskola épületben.
  • December 6-án, vasárnap a 9.30-as szentmisén Szent Miklós püspök tesz látogatást.
  • 2015. december 20-án, advent 4. vasárnapján 1500 órakor adventi áhítatot rendezünk Gyulafirátóton a plébániatemplomban.
  • Idén is készül nagyméretű Betlehem a plébániatemplomban. December 20-tól lesz megtekinthető. A Kis Jézust karácsonykor az éjféli misén fogjuk elhelyezni benne ünnepélyes keretek között.
  • A hittanosoknak a Karácsony előtti szentgyónásukat önállóan kell elvégezniük. Lehetőség lesz erre minden szentmise előtt. Kérjük, ne mulasszák el a szentgyónást és a szentmisén való rendszeres részvételt!

Mindenkit szeretettel látunk a programokon! Kegyelmekben gazdag adventi felkészülést kívánunk!

Tisztelettel, szeretettel:

Tóth András Sándor plébános