web.20160508-103652_MG_2684

Elsőáldozók névsora (balról jobbra):

1. sor: Pongrácz Kata, Lunka Evelin, Kiss Eszter Sára, Varga Dorina, Klausz Hanna, Kungli Anna.
  2. sor: Csunyi Blanka, Ábrahám Szamira, Csordás Kata, Nagy Loretta, Forsthoffer Szonja, Kárpáti Eszter.
  3. sor: Hegyi Máté, Szöllősi Dávid József, Holczinger Ádám István, Borka Dániel, Dombi Szilárd, Söptei Kristóf, Koch Róbert.
  4. sor: Varga Gáborné hitoktató, Tóth András Sándor plébános, Kárpáti Zoltán templomatya, Tell Nándor hitoktató.

Kedves Elsőáldozók!

Nagyon szépek és ügyesek voltatok!

Most már csak arra kérlek Titeket, hogy ne felejtkezzetek el Jézusról, hanem ezután is minden vasárnap vegyetek részt szentmisén és az első szentáldozásotokat sok további kövesse, lehetőleg minden szentmisén.

Jézus mondta: „Aki eszi az én testemet, és issza az én véremet, annak örök élete van, s feltámasztom az utolsó napon” (Jn 6, 54)