Plébániánk hirdetései – Évközi 25. vasárnap

  1. Köszönöm a heti segítségeket: fűnyírást, vasazást, fűrészelést, és távolibb szolgálatokat.
  2. A bérmálási felkészítők megkezdődtek a héten. Ha van olyan nem a helyi általános iskolába járó 8. osztályos tanuló, aki folyamatosan járt és most is részt vesz az iskolai hit- és erkölcstan oktatásban, és itt szeretne bérmálkozni, kérem a megadott időpontok valamelyikén jelenjen meg a plébánián.
  3. Szeptember 24-én a Karitász alapítójára, Mihalovics Zsigmondra emlékeznek szülőfalujában Homokbödögén. Két nappal korábban Sümegről, aznap pedig Pápáról indul gyalogos zarándoklat a helyszínre. Ugyanehhez a programhoz csatlakozik a Családpasztorációs Iroda is, ők Ugodon találkoznak és sétálnak át a 3 kilométerre lévő ünnepségsorozat helyszínére. A program záróeseményeként 15 órától a bíboros-prímás mutat be szentmisét. Részletek a hirdetőtáblán olvashatók.
  4. A Veszprémi Érseki Hittudományi Főiskola konyhai kisegítői állás betöltésére megbízható munkavállalót keres, azonnali belépéssel. Az állásra a 88/542-719-es telefonszámon lehet jelentkezni.
  5. Megjelent a Küldött magazin, szeretettel ajánlom a testvérek figyelmébe.
  6. A hét szentmiséinek és programjainak rendje:evkozi-25-2

Vélemény, hozzászólás?